Risa Park Etlik

Ankara'nın En Büyüğü!

Ankara’nın En Büyük ve En Donanımlı Düğün Kompleksi!

Risa Park Etlik; organizasyonlarınız için özel olarak tasarlanmış toplamda 5 adet salonda 3500 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek ender mekanlarından biridir. Çeşitli kapasite ve büyüklükteki açık ve kapalı mekanlarında dilediğiniz organizasyonu sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyonlarınızı açık havada gerçekleştirmek isterseniz 1200 kişilik kapasitesiyle Mercan Bahçesi ve 650 kişilik kapasitesiyle İnci Bahçesi sizleri ve değerli misafirlerinizi ağırlamak için tasarlanmıştır. Kır düğünü konseptinin çözülmesi en zor durumu şüphesiz ki yağmur yağma riskidir ve Risa Park Etlik sizleri bu sorundan tamamen kurtaracak çözümleri geliştirmiştir.

Risa Park ailesi olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm menülerin hazırlanma süreci kendi mutfaklarımızda alanında uzman ustalarımız tarafından sunuma hazır hale getirilmektedir. Yılların tecrübesiyle özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.

Salonlarımız

Kır bahçemiz 1000 kapalı 200 açık olmak üzere toplamda 1200 kişi kapasiteye sahiptir.

Salonumuz kapalı salon olup, 750 kişilik alana sahiptir.

Salonumuzun üstü isteğe bağlı olarak açılıp kapanabilmektedir. 650 kişilik alana sahiptir.

Salonumuz yarı açık, yarı kapalı konseptinde tasarlanmıştır. 350 kişilik kapalı alan ve 300 kişilik açık alanı bulunmaktadır.

Otantik olarak dizayn edilen Amber kına çadırımız 250 kişilik kapasiteye sahiptir. Kına çadırımızın içi, dışarıdan gözükmemektedir.

Risa Park Etlik

Adres: Yozgat Bulvarı, Ovacık Mahallesi Forum AVM Karşısı
Kartal Tepe Kent Ormanı, Etlik / Ankara

Telefon: 0 553 517 07 07

Yaklaşık 5 yıldır hizmet vermekte olan Park Aden Düğün Salonları yenilenen hizmet ve işletmeci anlayışıyla Risa Park Etlik olarak hizmet vermeye devam etmektedir.