Risa Park Etlik

Ankara'nın En Büyüğü!

Ankara’nın En Büyük ve En Donanımlı Düğün Kompleksi!

Risa Park Etlik; organizasyonlarınız için özel olarak tasarlanmış toplamda 5 adet salonda 3500 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek ender mekanlarından biridir. Çeşitli kapasite ve büyüklükteki açık ve kapalı mekanlarında dilediğiniz organizasyonu sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyonlarınızı açık havada gerçekleştirmek isterseniz 1200 kişilik kapasitesiyle Mercan Bahçesi ve 650 kişilik kapasitesiyle İnci Bahçesi sizleri ve değerli misafirlerinizi ağırlamak için tasarlanmıştır. Kır düğünü konseptinin çözülmesi en zor durumu şüphesiz ki yağmur yağma riskidir ve Risa Park Etlik sizleri bu sorundan tamamen kurtaracak çözümleri geliştirmiştir.

Risa Park ailesi olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm menülerin hazırlanma süreci kendi mutfaklarımızda alanında uzman ustalarımız tarafından sunuma hazır hale getirilmektedir. Yılların tecrübesiyle özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.

Risa Park Etlik

Adres: Yozgat Bulvarı, Ovacık Mahallesi
Forum Ankara Karşısı
Kartal Tepe Kent Ormanı
Etlik / Ankara

Yaklaşık 5 yıldır hizmet vermekte olan Park Aden Düğün Salonları yenilenen hizmet ve işletmeci anlayışıyla Risa Park Etlik olarak hizmet vermeye devam etmektedir.